SLUŽBY

Jaké služby Vám zajistím v rámci mé provize?

Pojištění

Nově pro Vás zajistím pojištění Vaší nemovitosti, vozidla, života či cesty do zahraničí. Neustále se vzdělávám a zkouška z pojišťovnictví je dalším krokem ke kompletnímu servisu!

Ocenění nemovitosti

Základem úspěšného prodeje nemovitosti je znát na začátku možnou prodejní cenu. V prosinci 2021 jsem získala certifikát pro ocenění nemovitého majetku. Nenechám Vás prodat pod cenou!

Nafocení nemovitosti

Dle velikosti zakázky nemovitost nafotí profesionál, resp. moje maličkost s využitím nejmodernějších technologií tak, aby Vaše nemovitost vypadala reprezentativně.

Video prohlídka nemovitosti

Ke každé zakázce vytvořím videoprohlídku. U větší zakázky či po dohodě zajistím vytvoření videoprohlídky profesionálem, aby Vaše nemovitost vypadala ještě lépe.

Vytvoření půdorysu

Půdorys je dle mého názoru dnes již nutná součást každé nabídky, a to pro představu zájemce, jak je nemovitost prostorově uspořádána.

3D sken nemovitosti

Pro větší nemovitosti je 3D skan skvělým pomocníkem při prodeji. Provede zájemce celou nemovitostí bez toho, aby sáhli fyzicky na kliku.

Rozsáhlá inzerce

Na inzerci nešetřím. Svou nemovitost najdete na všech známých inzertních portálech včetně sociálních sítí, které při prodeji mohou pomoci.

Prohlídky se zájemci

Prohlídky zajišťuji sama, či s Vaší přítomností. Zájemce prověřím, sepíši prohlídkový protokol, proto se nemusíte o svou nemovitost obávat.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Právní
servis

Smlouvy pro mě zajišťuje advokátka, která je členem ČAK. Peníze z prodeje jsou tak uloženy v advokátní úschově až do ukončení prodeje.

Přepis
energií

Spolupracuji se všemi velkými dodavateli energií. Zajistím pro Vás přepis elektřiny i plynu bez nutnosti navštívit kontaktní místo.

Další služby, které nabízím

Pronájem nemovitosti

Chcete pronajmout nemovitost a neztrácet čas s inzercí, prohlídkami, smlouvami a předáním? Vše pro Vás zajistím.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Zajištění smluv

Chcete prodávat či pronajímat sami, ale nejste si jisti ohledně smluv? Vytvořím je pro Vás s pomocí certifikované advokátky.

Prodejní servis

Až do předání nemovitosti jsem Vám k dispozici, připravena vyřešit každý možný problém.

Poprodejní servis

Pohlídám Vás, abyste byli správně informováni ohledně daní a na nic nezapomněli ještě celý další rok po prodeji nemovitosti!

Poradenství

Konzultace poskytuji zdarma! Neváhejte mne kontaktovat!

Poradenství

Chcete se na cokoliv zeptat? Neváhejte mne kontaktovat!